Emre Belözoğlu’dan flaş Ömer Faruk Beyaz sözleri! “Yaşanan işlem…”

Emre Belözoğlu’dan flaş Ömer Faruk Beyaz sözleri! “Yaşanan işlem…”

Emre Belözoğlu'dan flaş Ömer Faruk Beyaz sözleri!

Emre Belözoğlu, genç oyuncuları Ömer Faruk Beyaz ile yaptıkları görüşmelerin detaylarını açıkladı ve bu zamana kadar yaşananlarla ilgili konuştu.

İşte o talimat…

Ömer Faruk’a şartlar taşıyan bir proje sunduklarını vurgulayan Belözoğlu, “Ömer 17 yaşında, Ersun Yanal ayrıldıktan sonra Tahir hocanın gelmesiyle başlayan süreçte 10 maçımız vardı, hepsinde kadroda oldu. 10 maçın 5’inde görev aldı.

“ÖMER FARUK KONUSUNDA BÜYÜK ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİM”
Ömer Faruk konusunda büyük bir üzüntü içinde olduğumu bildirmek istiyorum. Ben birincil günden beri Ömer’in değerli bir futbolcu olduğunu herkesle paylaştım. Doğrusu ona hiç yapılmamış şekilde bir projeyle gittik, 5 yıllık bir proje.

Son dönem de başkan da dahil oldu. Kendisinin evine dek gidildi ve projemiz anlatıldı. İçimden keşke 17 yaşında bana karşısında böyle bir proje ve davranışla gelinseydi bile dedim.

Ömer benim için paha biçilmez bir oyuncu. Üzüldüğüm nokta şu; Fenerbahçe takımı yarın bir gün tarihi anlatıldığında en genç kaptan olarak Ömer Faruk yazacak. Verdiğimiz değerin karşılığını bulduğumuzu düşünmüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

“OLUMLU BİTECEK GİBİ GÖZÜKMÜYOR”
Sürecin bitmediğini ve Ömer Faruk’un bir an önce bir karar vermesi gerektiğini anlatan Belözoğlu, şunları kaydetti:

“Kendisi bize emin bir noktada kararını iletti lakin burada koskocoman bir camia var. Evet büyük sporcularla büyük başarılar kazanılmıştır ama hiçbirimiz Fenerbahçe’den büyük yok. 17 yaşında bir çocuğu taraftarın önüne atacak biri değilim. Buradan ayrılsa zeka onu koruma derdinde olurum. Ömer süreci olumlu gitmiyor, olumlu bitecek gibi de gözükmüyor.

Fenerbahçe’nin kendisine verdiği mukavelenin bence bir örneği yok. Projenin içi kendisi için olumlu şartlarda batmış lakin büyük fotoğrafa bakınca olumlu gitmiyor. Fenerbahçe’nin haklarını göz önüne aldığımızda gözümüz kimseyi görmez.

“KOLUMDAKİ BANDI ÖMER’E SAMİMİCE TAKTIM”
Ömer Faruk’un bir kulübe imza attığını düşünmüyorum. Bu sürecin olumlu yönde seyretmesi için ne kadar ilerlediğimin de bire bir şahidi kendisi ve ailesidir. Ben kolumdaki bandı Ömer’e samimice taktım.

Bizim hedefimiz, hayalimiz Fenerbahçe’nin kendi değerlerini çıkarması ve onlarla çaba etmesi. Bu süreçte onun bayrak oyunculardan biri olacağını düşünüyordum ama olumlu gitmiyor, gideceğini de düşünmüyorum.”

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 4 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 14 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: