Dünyaca meşhur sahilde yürüyüş pahalıya mülk oldu

Dünyaca meşhur sahilde yürüyüş pahalıya mülk oldu

Dünyaca meşhur sahilde yürüyüş pahalıya mülk oldu

Korona virüs tedbirleri dahilinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında, turizm kenti Antalya’da polis ekiplerinin denetimi sık şekilde devam etti. Kentteki bütün ana arterlerde, sokak ve sokaklarda atama yapan polisler yerli ve yabancı turistlerin alışılagelmiş zamanda uğrak noktaları aralarında bulunan dünyaca meşhur Konyaaltı Sahili’nde de denetimlerine devam etti. Sahil her tarafında araçla yapılan devriye görevinin yanı sıra ekipleri yayalara ait olarak da denetim yaptı. Polisler kısıtlamaya karşın sahile gelen yerli tanıdık olmayan tüm kişilere pasaport ve izin belgesi kontrolü yaptı. Sahilde ise genelde kısıtlamadan muaf olan turistlerin olduğu görüldü. Havanın bulutlu ve hafif yağışlı olmasına karşın 2 bayan ve 1 erkek Rus turistin denize girdikleri görüldü. Bir Takım turistler ise çocuklarıyla sahil bandında yürümeyi seçim etti.

“En fiyatı yüksek sahil gezisi”

Yasağı ihlal edip sahile yürüyüşe gelen S.E, “Çıktım hava güzeldi derler ya çokta klasiktir. Anadolu tabiriyle derler bunu ve yakalandık. Pahalı bir gezi olacak gibi görünüyor. Elbette biliyorum yasaklanmış olduğunu biliyorum, yalan atacak halim yok. Fakat biz böyle şeyleri defalarca fazla bildiğimizi zannedip, azıcık salağa yatıyoruz. Kusur sayılırsa bu bir kusur. Bu havada akıl almaz bir şey” dedi.

Cezası takdim edilen S.E.’ye polis eve gitmesini, yeniden yakalanması halinde bir canice daha yiyebileceğini hatırlattı.

 

İsa Akar – Gazi Taş – Akif Yılmaz

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 6 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: