Cristiano Ronaldo’nun yanında kimse yaklaşamadı! Sosyal medyada açık ara zirvede

Cristiano Ronaldo’nun yanında kimse yaklaşamadı! Sosyal medyada açık ara zirvede

Cristiano Ronaldo'nun yanında kimse yaklaşamadı! Sosyal medyada açık ara zirvede

Sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter ve Instagram’ın en muhabere ünlüleri aralarında ilk sıralarda bulunan dünyaca meşhur futbolcular, takipçi sayılarını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Bu futbolcular aralarında bilhassa bir ad öne çıkıyor. Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, yeşil sahalarda uzun senelerdir sürdürdüğü dünyanın en fazla peşine düşüp takip edilen futbolcusu unvanının yanı sıra dünyanın en ünlüsü konumunda bulunuyor.

RONALDO 500 MİLYON TAKİPÇİYE YAKLAŞTI
İtalya temsilcisi Juventus’ta kariyerini başarıyla sürdüren 35 yaşındaki Ronaldo, bu yıl üç sosyal medya platformundaki toplam takipçi sayısını takriben 485 milyona yükseltti.

Bu sezon bütün kulvarlarda 14 karşılaşmada 16 defa ağları sarsarak kararlı performansına devamlı Ronaldo’nun Instagram’da 249 milyon, Facebook’ta 145,8 milyon, Twitter’da ise 90,1 milyon takipçisi bulunuyor.

2020 yılının en meşhur ismi konumundaki Portekizli yıldız futbolcu, Instagram ve Facebook’ta en fazla takip edilen ünlüler sıralamasında zirvede yer alırken, Twitter’da ise 5. sıranın sahibi konumunda.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Mynet Sohbet Zurna Sohbet Geveze Sohbet Geveze Chat Mynet Chat Zurna Chat