Bursaspor’un eski Başkanı Ali Ay’dan hakkındaki iddialara cevap!

Bursaspor’un eski Başkanı Ali Ay’dan hakkındaki iddialara cevap!

Bursaspor'un eski Başkanı Ali Ay'dan hakkındaki iddialara cevap!

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor’un eski kulüp başkanlarından Ali Ay, kendisiyle ilgili iddialara ilişkin, “Görev süremin peşinde Bursaspor Kulübünden söz konusu iddia edilen temlikler veya diğer bir yolla 1 lira deha almadım. Onun aksine her fırsatta yardımcı olmak namına elimden gelen ne varsa yapmaya devam ettim.” ifadelerini kullandı.

Ali Ay, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde kendisiyle ilgili kamuoyunda bulunan iddiaların peşinde açıklama yapma gereği duyduğunu belirtti.

Tüm olumsuzluklara karşın bu sezon sahada gösterdikleri çaba nedeniyle genç oyuncuları ve teknik heyeti tebrik eden Ay, ligin ikinci devresi için başarılar diledi.

Kendisi hakkında sıkça gündem oluşturulduğunu hatırlatan Ay, şöyle devam etti:

“Maalesef gerek görevde bulunduğum işlem gerekse ondan sonraki işlem gösterdi ancak dedikodu ve kargaşa ile beslenen, kötüleme ile yaşamayı alışkanlık haline getiren bazı kesimler, her geçen gün yalanlarına yalan ekleyip itibarsızlaştırma konusundaki hünerlerini sergilemeyi sürdürmeye devam ediyor. Sırf ‘Ali Ay ve yönetimi itibarsızlaştırılsın’ diye çıkarılan bu tür yalanlar, sadece belirtilen kişiler kadar günü kurtarma ve gündem değiştirmeye yöneliktir. Tahsis süremin gerisinde Bursaspor Kulübünden söz konusu iddia edilen temlikler veya başka bir yolla 1 lira deha almadım. Bunun tersine her fırsatta yardım etmek adına elimden gelen ne varsa yapmaya devam ettim. Hatta bir önceki yönetimin kulüp hesaplarına gelen paraları kullanabilmesi için kendilerine de gerekli her türlü yardımda bulundum.”

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50