Brawl Stars

Brawl Stars

Brawl Stars

Brawl stars oyunu yön tuşları, A, S, D, W tuşları ve fareyle oynanıyor. Yön tuşları yada A, S, D, W tuşlarıyla savaş alaınında sağa sola yada ileri geri hareket edin. Farenin sol tuşuylada ateş edin. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın sağ ve sol tarafında yer alan yeşil ve kırmızı butonlara tıklanarak oynanıyor.

Düşman askerlerini öldürdükçe puan kazanıyorsunuz. Düşmanlarının ateşlerine maruz kalınca gücünüz azalıyor. Etraftaki mor renkli tabletleri toplayarak enerjinizi arttırın. Bu şekilde oyunda kalma süreniz uzamış oluyor. Her bir askerin kalan gücü hemencecik üstteki tarafında görünüyor. Gücü sıfırlanan yada biten askerler ölüyor. Meydanda mor halkaların içine girip savaş alanının ayrı noktalarına ışınlanabilirsiniz. Düşmanların peşinde dolaşıp habersizce onları öldürerek brawl starts oyunu oynayın. Eğer siz ölürseniz kesin bir zaman sonradan tekrardan savaş alanına dönüp kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Ekranın sağ üst tarafında puan tablosu görünüyor ve rakiplerinizin durumunu buradan peşine düşüp takip edebilirsiniz.

İndirmeden, yüklemeden ve ücretsiz bir şekilde kendinizi gerçek bir savaşın içinde bulacaksınız ve fazla güzel süre geçireceksiniz.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 204 defa

Kategori: Mynet Oyun

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat