Bilgisayar hoparlöründen uyuşturucu çıktı

Bilgisayar hoparlöründen uyuşturucu çıktı

Bilgisayar hoparlöründen uyuşturucu çıktı

Durum, önceki gün saat 02.15 sıralarında Şişli İnönü Mahallesi Harbiye Çayırı Cadde üzerine meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben gece devriye gezen Şişli İlçe Güvenlik Müdürlüğü Feriköy Emniyet Amirliğine bağlı “Gece Kartalları” diye deyiş edilen Çarşı ve Semt bekçileri, bir şahsın durumundan şüphelendi. Bunun üzerine şahsın üst aramasını yapan bekçiler ardından elindeki poşetin içerisindeki bilgisayar hoparlörünü ve faresini inceledi.

Hoparlörden uyuşturucu çıktı

Yapılan incelemeler sırasında hoparlörde özel bir tertibat olduğunu ayrım eden bekçiler, içerisini açtığında poşete gizli satışa hazırlanmış 21.75 gram metamfetamin ele geçirdi. Hem fareyi de inceleyen bekçiler, fiilen alıngan terazi olduğunu gördü. Aramaların ardından bekçiler uyuşturucuya, hassas teraziye, tablete ve uyuşturucu madde ticaretinden kazandığını düşünülen 55 liraya el koydu.

Hoparlörlü torbacı tutuklandı

Yapılan GBT sorgusunda bir suçtan da aranması bulunduğu öğrenilen H.N. adli işlemleri için emniyete götürüldü. Emniyette işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen H.N. çıkartıldığı mahkemece “uyuşturucu madde ticareti yerine getirmek ve karşılamak” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Doğan Can Gözü Kara
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 2 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: