Beyoğlu’ndaki dehşet cinayetin katil zanlısı yakalandı

Beyoğlu’ndaki dehşet cinayetin katil zanlısı yakalandı

Beyoğlu’ndaki dehşet cinayetin katil zanlısı yakalandı

Beyoğlu Kuloğlu Mahallesi Güllabici Cadde üstünde saat 09.00 sıralarında meydana gelen olayda, 39 yaşındaki antikacı Sefer Zafer Yılmaz, sokak üzerindeki deposuna gelmişti. Depodan meydana çıkan Yılmaz, demin meçhul bir nedenle kimliği henüz belirsiz bir şahsın bıçaklı ve sopalı saldırısına uğramış ve boğuşma esnasında aldığı bıçak darbeleriyle boğazından ve karnından ağır şekilde yaralanmıştı. Saldırganın kaçarak uzaklaştığı dehşeti anları ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansımıştı.

Katil zanlısı birkaç saat sonradan yakalandı

Ağır yaralanan ve kendisini cadde üzerindeki Beyoğlu Çocuk Ofis Amirliğine attıktan sonra yere yığılan Yılmaz, dakikalarca yürek masajı yapıldıktan daha sonra sıhhat ekipleri göre ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyata alınan Yılmaz, Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Antikacı ile aralarında husumet varmış

Olayın arkasından geniş çaplı alıştırma başlatan Beyoğlu İlçe Güvenlik Müdürlüğüne tabi Asayiş Büro Amirliği ekipleri cep telefonu görüntülerinden zanlının eşgalini tespit etti. Kaçış istikametindeki emniyet kamera görüntülerini inceleyen polis, saldırganı olaydan birkaç saat daha sonra olayda kullandığı sopa ve bıçakla birlikte kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan 34 yaşındaki Umut S.’nin ilk ifadesinde antikacı Sefer Başarı Yılmaz ile arasında evvelden husumet olduğunu söyledi öğrenildi.

İfadesi alınarak adli işlemleri yapılan saldırganın yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Doğan Can Cesur – Ömer Faruk Yıldız
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 26 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Mynet Sohbet Zurna Sohbet Geveze Sohbet Geveze Chat Mynet Chat Zurna Chat