Beşiktaşlı Hasic’ten flaş sözler! “Şampiyonluk…”

Beşiktaşlı Hasic’ten flaş sözler! “Şampiyonluk…”

Beşiktaşlı Hasic'ten flaş sözler!

Kartal’ın genç yeteneği Ajdin Hasic, Bosna Hersek’ten Sport Centar’a konuştu.

Siyah-beyazlı formayla ilk golünü Kayserispor’a atan 19 yaşındaki futbolcu, karşılaşmanın peşinde çıktığı yayıncı kuruluşa açıklama yaparken heyecandan titrediği itirafında bulundu. Kariyer hedefleri ve üstünlük yarışını değerlendiren Hasic şunları söyledi:

– İstanbul’u tanıdıkça şehre ve insanlara aşık oldum. Yaşamak için güzel bir yer. Sözleşmemle ilgili sorunlar yüzünden 1 yıl oynamadım. Bu dönem benim ve ailem için sahiden zordu.

– Ümraniyespor’da kiralık oynarken kendimi Beşiktaş’a hazırladım. Oynama fırsatını iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum.

– Türkiye’de ikinci lig sıkı oynanıyor. Genç bir oyuncunun pişmesi için uygun bir ortam var. Güçlenmenizi ve öz güven kazanmanızı sağlıyor.

– Beşiktaş’ta tek amaç üstünlük olduğu için baskıyı hissediyorsunuz. Ligde lideriz ve idmanlarda şahane bir atmosfer oluşmuş durumda. Ligde sıkı bir rekabet var. Takımlar arasındaki puan farkları düşük. Ama buna karşın sezon sonuna kadar lider kalacağımıza inanıyorum. Çünkü iyi bir takımız.

– Bosna Hersek Milli Takımı’na çağrılmak çocukluk hayalimdi. Birkaç ay öncesine dek sadece televizyondan izlediğim oyuncular ile birlikte idman yapıyordum. Ne eyvah oysa İran, Hollanda maçlarında sahaya çıkamadım çünkü kampa katıldığımın üçüncü gününde Kovid-19 testim fazla çıktı. Oysa ilerde oynama şansım olacaktır.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 116 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 06 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat