Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den yılbaşı mesajı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den yılbaşı mesajı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den yılbaşı mesajı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2021’in sportif ve parasal olarak hedeflerine ulaştıkları bir sene olacağına inandığını belirtti.

Başkan Çebi, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer bahşedilen yeni yıl mesajında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle insanlık namına çok baskı bir yılın geride kaldığını aktardı.

Bilim insanlarının doğaüstü çabaları ve insanlığın yaşama arzusuyla salgının bir lahza önce son bulacağına inandığını dile getiren Ahmet Nur Çebi, “Bu koşullar aşağıda ülke olarak da manâlı bir sınav vermekteyiz. Idareli ve sosyal olarak tecrübesini daha önce yaşamadığımız şu günlerde, tüm çabamızla bu zorlama süreci hasarsız bir şekilde atlatmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Salgının neden olduğu doğaüstü şartlara rağmen siyah-beyazlı kulüpteki dayanışma ortamının önemine dikkati çeken Başkan Çebi, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Taraftar derneklerimizin bu çabalara dört elle sarıldığına şahit olduk. ‘Bırakmam Seni’ kampanyamız da böyle engebeli bir dönemde başladı. Kampanya maddesel açıdan çok değerliydi ama bu süreçte ortaya meydana çıkan birlik ve Beşiktaş’ımıza sadakat paha biçilmezdi. Katkı Maddesi karşılayan taraftarlarımıza, Beşiktaşımızın yanına duran sanatçılarımıza ve bu tarihi kampanyanın organizasyonunda yer alan herkese bir kere daha samimi teşekkürler. Pandemi sebebiyle çoğu gelirimizin azalmasına karşın yatırımlarımızdan imtiyaz vermeden, günü kurtarmaktan fazla geleceğin arkasından olmaya ve Beşiktaş’ın boy hedefinden imtiyaz vermeden yatırımlarımızı yapmaya devam ediyoruz.”

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat