Başakşehir Galatasaray’ın ilgisini fırsata çevirdi: El yakan Kahveci!

Başakşehir Galatasaray’ın ilgisini fırsata çevirdi: El yakan Kahveci!

Başakşehir Galatasaray'ın ilgisini fırsata çevirdi: El yakan Kahveci!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in ilgilendiklerini ve kadroya katmak istediklerini açıkladığı İrfan Can Kahveci için sarı-kırmızılı yönetim, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın kapısını çaldı.

Oysa idare hiç de beklemediği bir cevap aldı. Daha önce 8 milyon euro civarı bir bonservis bedeli konuşulurken Galatasaray’ın oyuncu için çok istekli olması Göksel Gümüşdağ’ın fiyat yükseltmesine niçin oldu.

Başakşehir’in başkanı, 25 yaşındaki yıldız futbolcuları için bütün 14 milyon Euro’luk bonservis bedeli belirlediklerini sarı-kırmızılı yönetime iletti.

ALTERNATİF BULUNDU: ORKUN KÖKÇÜ
Göksel Gümüşdağ, İrfan Can Kahveci’ye İngiltere ve İtalya’dan bazı kulüplerin de alaka duyduğunu belirterek, Galatasaray’ın 14 milyon Euro vermesi halinde öncelik tanıyacaklarını kaydetti.

Bu Vesile Ile görüşmeler tıkandı. Oysa Terim, İrfan Can için rakamlar kabul edilemez seviyelere geldiği için sürpriz bir isim için yönetimden talepte bulundu.

Feyenoord’da teknik direktör Dick Advocaat göre son iki haftadır kadro dışı bırakılan Orkun Kökçü için araştırma yapılmasını istedi.

Ortaya meydana çıkan rakamlar çözümleme edildiğinde Orkun’un, İrfan Can’ın takriben üçte bir fiyatına mal olacağı belirtiliyor.

Galatasaray istiyor, İrfan Can da gönüllü… Fakat Başakşehir’in uzlaşmaz tavrı nedeniyle transferi yüksek maliyeti nedeniyle çıkmaza girdi.

Başakşehir engelini aşması zor görünen Galatasaray bunun üzerine yeniden arayışlara girerken Orkun Kökçü ön plana çıktı.

Hollanda doğumlu Türk oyuncu için Feyenoord ile görüşmelerin kısa bir zaman içinde başlaması bekleniyor.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 2 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: