Balon Patlatma

Balon Patlatma

Balon Patlatma

Balon patlatma oyunu kırmızı, sarı, yeşil, açık ve koyu mavi ve mor elde etmek üzere 6 bambaşka renkli toptan oluşuyor. Benzer renkteki toplardan en düşük 3 tanesini birleştirerek onların yok olmasını sağlayın.

Her patlatma ile puan kazanıyorsunuz. Tek atışta daha yüksek puan galip gelmek için bir seferde muhtemel olduğu kadar topu değil etmeniz gerekiyor. Toplam puanınız ekranın sağ tarafında görünüyor. Eğer tüm ekrandaki tüm topları bitirdiğinizde oyunu bitiriyorsunuz. Gelen ekranda OYUN BİTTİ penceresini görün ve kazandığınız puana ek olarak BONUS puan eklenerek toplam puanınızı görün.

Ekranın sol daha alçak tarafında gri renkte ve tabi yana dizilmiş toplar görünüyor. Buradaki top sayısı sizin yapabileceğiniz kusur sayısını gösteriyor. Yaptığınız her abes hamlede buradaki gri toplardan bir her birine azalacaktır. Hiç gri top kalmayınca oyun ekranına yukarıdan aşağıya içten bir satır ek edilecektir. Bu şekilde ekrandaki renkli balon sayısı artıyor.

6 tane renkli toptan her hangi birini ekrandan tamamen temizlediğinizde artık o renkten yeni bir top gelmeyecektir. Fakat bu sefer ekrana gelen satır sayısı 1’den 2’e yükseliyor. Eğer 2. bir rengi ayrıntılarıyla yok ederseniz ekrana 3 satır ek edilecektir. 

REnkli toplar ekranda çizgilerle çizilmiş bir dikdörtgen alanın içine yerleştirilmiştir. Eğer toplardan bir adam başına bile daha alçak tarftaki çizgiyi geçerse yanıyorsunuz. Topladığınız puanınızla diğer reel oyuncular arasında yarış yapabilirsiniz. Bunun için oyun bittiğinde gelen pencereye ADINIZI YAZIN ve OKEY butonuna basın. Rekor tablosunda yüksek puan kazana kişilerle beraber kendi adınızı da görebilirsiniz.

Atacağınız topu ekranın sağ ve sol duvarlarına çarptırarak topa yön verebilirsiniz. Bu şekilde direk atışlarla değil edemediğiniz topları da değil edebilirsiniz.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 221 defa

Kategori: Mynet Oyun

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat