Arda Turan için flaş aktarma iddiası! O kulüp talip oldu

Arda Turan için flaş aktarma iddiası! O kulüp talip oldu

Arda Turan için flaş aktarma iddiası! O kulüp talip oldu

Arda Turan, 2011 yılında ayrıldığı Galatasaray’a 2020’de geri dönmüş ve yuvasında yeniden kaptanlığı almıştı. Sarı kırmızılılarda kavga konusun olmasına aleyhinde Arda Turan, sahada başarılı bir performans sergilemişti.

Teknik direktör Fatih Terim’in de kendisine güvendiği aşina Arda Turan’ın futbol kariyerini Galatasaray’da sonlandırmak istediği biliniyor.

bununla beraber geçmişte Atletico Madrid ve Barcelona’da da forma giyen Arda Turan’ın Galatasaray’daki yükselişi keza Avrupa’da hemde de dünyada yankı bulmaya başladı.

Arda’nın yükselişiyle beraber transfer haberleri de tekrar gündeme gelmeye başladı. İddaiya kadar yıldız futbolcuya talip var…

GÜNEY AMERİKA’DAN TALİP ÇIKTI
Arda Turan için bulunan iddiada Meksika takımı Tigres’in, yıldız isme talip olduğu kaydedildi.

Meksika basınında Tigres’in Arda’nın yanı sıra Antonio Sanabria, Mario Balotelli ve Ahmed Musa’yı da listesine aldığı kaydedildi.

GIGNAC ÖRNEĞİ
Gazeteci Willie Gonzalez’in haberine tarafından; daha önce Gignac gibi yıldızların transferini gerçekleştiren Meksika kulübü, baştan büyük imzalarla galibiyet tutmak istiyor.

Kulüpler Dünya Kupası’nda uğraş edecek olan Tigres, Bayern Münih’e karşısında rekabet olabilmek için ara transfer döneminde bu imzaları yerine getirmek istiyor.

ARDA TURAN AYRILACAK MI?
ÖTE TARAFTAN yldız futbolcunun şu lahza için Galatasaray’dan ayrılıp ayrılmayacağına dair net bir karar vermediği ifade edildi.

33 yaşındaki Arda Turan, bu sezon Galatasaray formasıyla 13 maça çıktı ve bu maçlarda 3 gollük katkı sağladı.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 127 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 01 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat