Antalya’da hafıza almaz hırsızlık olayı

Antalya’da hafıza almaz hırsızlık olayı

Antalya'da hafıza almaz hırsızlık olayı

Düşünce almaz hırsızlık olayı, Serik ilçesine ast Deniztepesi Mahallesi’nde yaşandı. Mahalle halkı sabah yoldan geçtiklerinde gördükleri görüntü karşısında şaşkınlığa uğradılar. Mahallenin telefon direklerinin kesilip çalındığını ayrıca de kabloların uygun olmadığını fark eden mahalle sakinleri derhal jandarmaya haber verdi.
Olay yerinde çözümleme yapan jandarma ekipleri, hırsızları bulmak için egzersiz başlatırken, mahalle sakinleri olaya ayaklanma ettiler. Deniztepesi Mahallesi’nde yaşayan Zekeriya Durmaz, “Yoldan geçerken, telefon direğinin kesildiğini, çalındığını gördük. Ne amaçla neden yapıldığını anlamış değiliz. Bu durumdan sonuçta rahatsızız. Devletimizin yapmış olduğu böyle bir hizmet var. Bu hizmeti heder etmenin ya da ziyan etmenin bir anlamı yok. Zorunlu mercilerden destek bekliyoruz” dedi.

İlk anda görünen manzara aleyhinde çok şaşırdıklarını bildiren Durmaz, “6-7 kutup var kesilip, kablolarıyla birlikte çalınan. Büyük ihtimalle testere ile kesmişler, ses olmasın diye. Çünkü bir gün önce yoldan geçerken bir şey yoktu. Bu yüzden ev telefonlarında kopukluk yaşıyoruz” diye konuştu.

Mehmet Demirci
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 136 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat