Among Hafıza

Among Hafıza

Among Hafıza

Among fikir oyunu yemek listesi sayfasındaYOUR NAME kısmına bir ad yazın ve YOUR COLOR kısmından da karakterinize bir renk belirleyin. Yeniden benzer sayfadan KILL DİSTANCE BY PIXEL ile adamları öldürme mesafenizi, SPEED kısmından koşma hızınızı ve KILL COOLDOWN kısmından da öldürdüğünüz kişilerin fark edilme mesafelerini ayarlayın.

Bilgisayarlarda A, S, D, W tuşları ve ekranda görünen SABOTAGE sabotaj, WENT havalandırma ızgaralarının aşağı saklanma ve KILL öldürme butonlarına tıklanarak oynanıyor. Benzer işlemleri cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ekranın sol tarafındaki yön bulma bölgesi ve yine sağ taraftaki sabotaj, saklanma ve öldürme butonlarına tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Amacımız uzay gemisine SABOTAGE butonuna tıklayarak saldırıda bulunup uzayda bozulmasınız temin etmek ve gemideki öteki personelin yanına gidip onları teker teker öldürmek. Diğer kişileri öldürdüğünüzde yanınızda kimse bulunmaması gerekiyor. Gövde diğerleri tarafından fark edildiğinde yakalanıyorsunuz ve uzay gemisinden boşluğa atılarak saf dışı bırakılıyorsunuz. Geminin bir çok kuytu bölmesi ve sote yerlerde ufak odaları bulunuyor. durmadan tüm gemiyi dolaşıp sotede yada sıcacık yerlerde yalnız yakaladığınız astronotları öldürerek among fikir oyunu oynayın ve tüm personeli öldürerek geminin sahibi olun. Ekranın üst tarafında tahsis çizelgesi bulunuyor. Gemiye sabotaj uygulayıp astronotları öldürerek görev çizelgesini doldurun.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 163 defa

Kategori: Mynet Oyun

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat