Adrian Mutu İstanbul’a geliyor! Süper Lig’den…

Adrian Mutu İstanbul’a geliyor! Süper Lig’den…

Adrian Mutu İstanbul'a geliyor! Süper Lig'den...

Futbol oynadığı Arges, Dinamo Bükreş, Inter, Verona, Parma, Juventus, Cesena, Ajaccio, Pune City, Targu Mures ve Fiorentina’da gösterdiği başarılı performansla hafızalara kazınan eski Rumen futbolcu Adrian Mutu, teknik direktör arayışındaki Süper Lig kulüplerinin radarına girdi.

Yeşil sahalara veda ettikten sonradan teknik direktör olarak kariyerine sürekli 41 yaşındaki Adrian Mutu, Süper Lig kulüplerinin gündeminde. 41 yaşındaki teknik adamın Türk menajeri aracılığıyla 5 kulüple görüşmeler yaptığı öğrenildi. Mutu’nun hangi kulüplerle iletişimde olduğu ise giz gibi saklanıyor.

Almanya benzer menajerlik şirketi üzerinden kendisine gelen teklifleri değerlendiren Mutu’nun, Türk menajerinin de önerisini dikkate alarak bir kulübe evet diyeceği belirtildi. Adrian Mutu’nun birkaç gün içinde İstanbul’a gelerek görüşmeler yapıp son kararını vereceği öğrenildi. 2016 yılında futbolculuk kariyerine nokta koyan Adrian Mutu, attığı 35 golle ülkesinin ulusal takımının en büyük golcüleri aralarında yer alıyor. Mutu, şu anda Romanya U21 Ulusal Takımı’nı çalıştırıyor.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat