Adana Demirspor’da Gökhan İnler: Şampiyonluğa odaklandık

Adana Demirspor’da Gökhan İnler: Şampiyonluğa odaklandık

Adana Demirspor'da Gökhan İnler: Şampiyonluğa odaklandık

Adana Demirspor’un 36 yaşındaki orta saha oyuncusu Gökhan İnler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ekip olarak şiddet bir dönemden geçtiklerini belirtti.

Takımın başına geçen teknik direktör Cüneyt Dumlupınar’ın elinden geleni yaptığını ifade eden Gökhan, şöyle konuştu:

“Biz de oyuncular olarak elimizden geleni yapıyoruz. Trabzonspor’la başladık, güç bir maçtı. 120 dakika oynamak ve sonradan penaltılara gitmek bizim için çok zordu. Ama karakter gösterdik. Maçı elde etmek istiyorduk ve aldık. Trabzonspor maçından sonra takıma, ‘Bu yalnızca bir maçtı. Baskı bir maçtı ama bunu ligde de göstermemiz lazım’ dedim. Tuzlaspor ve Aydeniz Et Balıkesirspor maçında da ekip ruhu çok güzeldi. Bu ruhla devam etmek için elimizden geleni yapacağız.”

“SEZON HEDEFİNİ HERKES BİLİYOR”
Gökhan İnler, her maçın hikayesinin ayrı olduğunu dile getirerek, “Takımı gayet iyi ve pozitif görüyorum. Bu çok kayda değer. Maçtan maça bakmalıyız, iyi çalışmalıyız. Rakipler iyi olabilir lakin biz kendimize bakmalıyız. Takımdaki 15 kişi kayda değer yok, 25-30 kişi hazırlanmış olmalıyız. Herkes yüzde 100’ünü vermeli. Ekip gayet iyi ve konsantre oldu. Sezon hedefini cümbür cemaat biliyor. Sezon sonunda hesaplar kesilecek.” ifadelerini kullandı.Saha içindeki hedefinin iyi oynamak olduğunu aktaran Gökhan, “Natürel ki herkes benden şut bekliyor. Belki daha önce çok pozisyona girdim. Ama şutlara özel olarak natürel ama çalışacağım. Bireysel olarak cümbür cemaat şutumu görmek ister lakin benim amacım ekip yensin ve hedefe ulaşsın.” yorumunu yaptı.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat