3’üncü Onyekuru harekatı! Flaş röportaj ortaya çıktı

3’üncü Onyekuru harekatı! Flaş röportaj ortaya çıktı

3'üncü Onyekuru harekatı! Flaş röportaj ortaya çıktı

Ara transferde kadrosunu kuvvetlendirmek isteyen G.Saray’da rota yeniden Henry Onyekuru’ya çevrildi. Sarı kırmızılı formayı daha önce iki bambaşka dönemde giyen Nijeryalı kanat oyuncusunun üçüncü kere transferi gündeme geldi.

bununla beraber Faslı futbolcu Younes Belhanda’nın menajeri olan William D’Avila ile çalışan Onyekuru, Aslan’da her tarafta forma giymek istediğini Galatasaray Kulübü’ne iletti.

Geçtiğimiz perşembe günü başkan Mustafa Cengiz ve 2. başkan Abdurrahim Albayrak ile bir araya gelen D’Avila, Monaco’da uzun süredir kadro dışı olan Onyekuru’nun kariyerine Galatasaray’da devam etmeyi çok istediğini aktardı.

Hürriyet’in haberine göre; menajer D’Avila, Monaco Kulübü’nün 23 yaşındaki futbolcu için ‘kiralık’ formülüne şüphesiz karşı olduğunu, fakat ‘sezon sonu satın alma şartıyla’ kiralama teklifini kabul edebileceğini söyledi.

MONACO 7.5 MİLYON EURO İSTİYOR
Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak bunun üstüne Monaco’nun Onyekuru’nun bonservisi için ne kadar istediğini sordu, D’Avila ise “7.5 milyon Euro” yanıtını verdi.

Sarı kırmızılılar, UEFA’nın ‘sattığın kadar al’ kısıtlamasının devam ettiğini gerekçe göstererek, söz konusu rakamı ödeyemeyeceklerini bildirdi.

GÖZLER FATİH TERİM’DE
Taraflar önümüzdeki günlerde baştan bir araya ulaşmak üzere sözleşirken, Galatasaray Yönetimi, Onyekuru ile ilgili son kararını teknik direktör Fatih Terim ile görüştükten sonra verecek.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 126 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat