12 gün önce aldığı sıfır arabayı bu halde görünce şoka girdi

12 gün önce aldığı sıfır arabayı bu halde görünce şoka girdi

12 gün önce aldığı sıfır arabayı bu halde görünce şoka girdi

Alınan bilgilere göre; Bilecik merkez Cumhuriyet Mahallesi Kırklar 1. Sokak üstünde meydana geldi. Mahalle sakini Çağrı G. eline aldığı bir kalas parçası ile cadde üzerinde Gurbet Cin’e ait 11 AG 882 plakalı hafifi ticari aracın ön, arkadaki sırça, dikiz aynası ve tampon diye sözcük grubu edilen kısmı param parça yaptı. Daha 12 gün önce aldığı araca binemeden o halde görebilen araç sahibi az daha şok oldu.

“12 gün önce aldık daha binmek nasip olmadı”

Araç sahibin eşi Serkan Cin, olayı sabah komşuları ve semt bakkalının haber verdiğini anlatarak, “Saat 8:30 civarında kaldırdılar. ‘Arabanıza bakın, araca biri vuruyor’ dediler. Geldik gördük ki arkadaş aracı bu ışık halkası getirmiş. Elinde kalasla her yerine vurmuş. O da alt tarafta oturuyor kendisi. Diğer daire ve apartmanların kapılarına camları da zarar vermiş. Aramızda herhangi bir husumet değil. Alkollü olduğu söylendi emniyetten. Araçta çok önemli hasar var. 12-13 gün oldu arabulucu aldığımız. Sıfır aldık, daha binmek nasip olmadı. İnşallah bundan daha sonra bineceğiz” dedi.

Arabulucu parçalaması an ve an görüntülendi

Çağrı G. eline aldığı bir kalas parçası ile arabulucu parçalaması an ve lahza bir semt sakini kadar görüntülendi. Görüş çeken şahıs Çağrı G.’ye “Oğlum niye vuruyor otomobil” demesi üzerine “Ara polisi gelsin. Arayın. Teyze kimse sahibi gelsin ara polisi” diye cevap verdi.
öte yandan Çağrı G. cadde üzerinde yer alan bir apartmanın giriş katındaki kapının camlarını da kırdı.

Cem Kaan Toka
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 141 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat